Jooga, Pealeht

UUS ALGUS

oktoober 5, 2015

 

Kirjutan esimest korda üle 4 kuu. Vahepeal on olnud lühike kuid ilus suvi. Väga palju sai ringi sõidetud ja Eestit nähtud, järvedes ujutud, festivalidel rokitud, autos magatud, saunas käidud, veelkord autos magatud, ringi sõidetud, saari avastatud. Terve juuli jooksul viibisime kodus ainult kaks ööd. Need ka rohkem sellepärast, et külalisele öömaja pakkuda. Ometigi sai kasvuhoone tomateid täis ja isegi viinamarjad kasvasid mahlasteks ja magusateks. Soojade suvede igatsus tuleb peale, kui seda kõike meenutada. Oi, kuidas tahaks veel neid imelisi valgeid öid.

Kaootiline mustlaselu on toonud muidugi ka omad tagajärjed. Ebaregulaarne tanklates kiirtoidu söömine, pigem vähene liikumine ja korrapäratu unegraafik on kõik kehal näha. Rullisin terve suve jooksul oma joogamati vaid ühe käe sõrmedel lahti. Kahjuks ei ole ma üksi joogataja. Ma armastan oma õpetajaid ja mul ei ole veel seda usaldust enda vastu, et ma ise kõik seeriad välja mõtleksin ja neid ka regulaarselt teeksin. Tunnistan, et olen laisk. Laiskus aga on progresseeruv. Mida kauem diivanil istuda, seda raskem on sealt püsti tõusta. Usun, et seda teavad kõik. Olen 7kg raskem (ideaalkaal 60kg) kui ma võiksin ja enesetunne ei ole kiita. Võhma on väga väha ja lihased on rasvkoe all kusagil peidus. Söön kõike, mis maitseb ja enamasti ka öösel kuna hommikusöögiks isu puudub. Kuna mul pole igapäevaseid varajasi kohtustusi, siis algab mu hommik ka muidugi alles 11-12. Siis kui oleks kord käes juba lõunasöögil ei taha mina veel hommikustki ampsu. Öisest söömisest püsib kõht kenasti poole järgmise päevani täis.

Homme on uus algus, et jõuda ruttu tagasi sinna, kus kevadel pooleli jäi. Olen mitmeid sügiseid niimoodi uuesti alustanud, sest suvel lihtsalt ei satu linna ning lasen oma režiimi täiesti lõdvaks. Kui hästi läheb, võtab see aega kuu, aga tean, et kahe kuu pärast olen kindlasti juba sama paindlik, toonuses ja kerge olekuga nagu olin kevadel kui õnnestus käia trennis vähemalt 4-5x nädalas. Armsa sõbranna Marioni abiga sain väga soodsalt ka uued trenniriided, nii et mis oleks veel parem motivatsioon uueks alguseks. Soovitan soojalt Nike outleti Tondil. Ei ole mõtet osta tavalisi maikasi 30-40€ eest, kui saab täpselt samad tooted poole odavamalt.

Et enda ellu rohkem liikuvust ja õiget rütmi tuua kinkisin ma omakasupüüdlikult Tanelile 5 päeva tagasi võrratu koerakutsika. Enam ei saa põõnelda poole päevani, siiani on iga päev kell 7 olnud äratus. Kraps püsti, Luna ruttu pissile enne kui ta ise jõuab kuhugi maha kükitada. Temast aga pikemalt juba järgmine kord. Selle võrratu olendi tegemisi saab jälgida siit.

PS! Minu lemmik Joogaruum laienes Tatarisse, nii et kõik joogahuvilised, kes on mõelnud, et võiks, aga pole kunagi proovinud… Võib-olla on just Tatari Joogaruum see koht, kus enda tõelist potsentsiaal avastada ja arendada. Täpsem info nende kodulehel www.joogaruum.ee või fb lehel.

 

ღღღ Lõpetuseks aga Luna yin jooga poos kaelameridiaanile. Homme 19:20 Ristiku Joogaruumis Ereli yin jooga. Soovitan kõigile nii väga! Kohtumiseni matil! ღღღ

 

12036395_1511386405846506_6425550368578334604_n

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tööribale