Jumestus, Pealeht

RABASHOOT

oktoober 7, 2015

Käisime kevadel Sergei Zjuganovi, imekauni Iti ja andeka stilisti Kristiga Pääsküla rabas pildistamas. Äratus oli 3:00, ruttu lokid pähe, nägu korda, suur termose täis sooja teed kaasa ja minek. Kaasas olid mu lemmik disaineri Triin Kärblase ürgnaiselikud NYMF Moestuudio kleidid, üks Hanna Korsari hiiglaslik printsessi seelik ja sära andsid juurde võrratud Wild Womeni ehted. Ilmaga vedas – oli küll karge aprilli varahommik, kuid päike sirutas oma soojad kiired täpselt õigeks ajaks pilve tagant välja.

Nüüd on võimalus võita selline hommik meeldejäävate fotodega ühelt Eesti tippfotograafilt ka teil. Sergei märgiti paar päeva tagasi ära 10 eesti fotograafi seas, kelle tegemisi jälgida. Kes need 10 olid ja milliseid pilte teevad, saad lugeda siit.

Selleks aga, et võita fotosessioon, mine facebookis Jumestus & Jooga lehele. Jaga seda postitust ning pane like nii Sergei Zjuganovi lehele kui Jumestus & Jooga omale.  Loosimine toimub täpselt kahe nädala pärast 21.10. Seniks head loosiõnne!

Võida imeline fotoseeria Sergei Zjuganoviga päikesetõusu ajal rabas! Jumestus ja soeng Janne Jüsmält, võrratud kleidid…

Posted by Jumestus & Jooga on 7. oktoober 2015. a.

 

sergeizjuganov_MG_8903suur sergeizjuganov_MG_9008suur sergeizjuganov_MG_8998suur sergeizjuganov_MG_8914suur sergeizjuganov_MG_9167suur sergeizjuganov_MG_9078suur sergeizjuganov_MG_9029suur

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tööribale