Jumestus, Pealeht

LUSH

märts 4, 2015

image

Mõni aeg tagasi oli mul rõõm teha koostööd MTÜ Loomusega ja tänu sellele sain ma Lushilt valiku nende tooteid. Lush on väga keskkonna- ja loomasõbralik kosmeetikafirma, kes ei tee enda toodete turule toomiseks loomkatseid. Vastupidi – ta isegi võitleb nende keelustamise eest. Juba paar aastat on kosmeetika välja töötamiseks tehtavad loomkatsed keelatud terves Euroopa Liidus. Tooted, mille puhul kasutati nii julme meetmeid, on endiselt veel lettidel kuid uute toodete puhul seda enam lubata. Küll aga on loomkatsed endiselt legaalsed nii Aasias, Venemaal kui ka USA-s. Märkimisväärne on seegi, et kuna Lushi puhul on tegu käsitöö brändiga, siis toote all on pilt ja nimi, kelle poolt ja mis kuupäeval on toode valmistatud.

Otsustasin saadetud tooteid enda peal proovida ja kuna valikus oli palju värvilisi lainereid, siis kasutasin oma absoluutset lemmikut – sinist. Türkiissinise värvi peale on mul täielik nõrkus, isegi kerge kalduvusega maania. Valikus oli ka helesinine kuid pärlmutter elektrisinine koos kuldsega tundusid täna ahvatlevamad. Kasutasin silmade sisenurkades “ideelise” iseloomustusega säravkuldset tooni ning lainerina ja ka huultel “motiveeritud – tee seda mida armastad” sildiga elektrisinist. Kõikidel laineritel on mõnusalt peene otsaga pintslid, millega täpset ja teravat joont teha. Üllatunud olin ka Lushi põhjades. Kuna polnud neid varem proovinud siis ei teadnud mida oodata. Jumestuskreemina kasutasin Light Pink tooni, mis tundus ideaalselt sobivat minu talv otsa päikest igatsevale nahale. Teise kihina matistasin näo Emotional Brilliance’i läbikumava näopuudriga ja jäin tulemisega väga rahule. Suurepäraselt kattev jumestuskreem ja matistav puuder, võib-olla suurema pintsli jaoks veidi ebamugavas pakendis. Varem proovitud helesinine lainer kippus silmal liialt kuivama ja pragunema kuid teised värvid tundusid toimivat. Julgen Lushi südamest soovitada kõikidele mitte ainult nende eetiliste põhimõtete pärast vaid ka ägedate ja kvaliteetsete toodete ja värvivaliku poolest.

Kerisin juuste ümber viimastel pidudel palju tähelepanu saanud vilkuva traadi ja tegime Taneli uue ringlightiga paar klõpsu. Seekord olid nii meik kui pildistamine väga kiired ja lihtsad. Siuhh ja valmis! Sinine huul hakkas aga mulle niivõrd meeldima, et järgmisel peol saavad vist kõik mälestuseks endale sinised huulejäljed põskedele…

Lõpetuseks üks suurepäraste visuaalidega 4K kvaliteediga Lushi video.

 

image

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tööribale