KULMUD

Collage_Fotor24

 

Vaata pikemat lugu sellest,  kuidas saavuta täiuslikku kulmukaart SIIT 

 

Õppisin 2014 kevadel Glow meigikoolis täiuslike kulmude kujundamise tehnikat. Galeriis on väike valik tehtud töödest. Esmaprotseduur maksab 20€, iga korduvkülastus 15€. Minu ilunurk ja stuudio asub Erika 14, Arsenali keskuses. Sissepääsuga Tööstuse tn poolselt küljelt õuest Kalaarsenali kõrvalt. Helista julgelt 56 936 876 või broneeri aeg janne@janne.ee.

 

 Paksemad kulmud raamivad suurepäraselt nägu. Meie kulmud on oluline osa meie iseloomust, üle 70% näo miimikast sõltub just kulmudest.  Õige kulmukuju ja tooniga võib näolt aastaid maha võtta, sest täidlasemaid ja naturaalsemaid kulme seostatakse nooruslikkusega.

 

 

TÄIUSLIKUD EHK HD KULMUD on 7-astmeline kulmukuju korrigeerimise hooldus, mis keskendub disainile. See hõlmab erinevaid tehnikaid, sisaldades toonimist, vahatamist ja niidiga väljatõmbamist, kasutades spetsiaalseid HD Brows sarja tooteid. Protseduuri kestus on 30-45 minutit.

KUI SAGELI MA VAJAN KULMUDE HOOLDUST?

Aeg, mille jooksul hoolduse tulemus püsib, sõltub sellest, kui kiiresti sinu kulmukarvad kasvavad tagasi ning kui kaua hoiavad värvi. Keskmiselt tuleb protseduuri korrata iga 4 nädala tagant.

KAS MA SAAN SOOVITUD TULEMUSE KOHESELT?

Soovitud tulemuse saavad koheselt ainult need inimesed, kes tulevad väljakasvatatud kulmudega. Mõningatel juhtudel on vaja mitmeid visiite, et saada täiuslik kulmukuju, nagu näiteks: osaliselt puuduolevate kulmuosadega jne. Neile näidatakse, kuhu on vaja välja kasvatada ja kuidas samal ajal täiustada kulmi, et näeks hooldatud välja.

MUL ON ÜLEKITKUTUD KULMUD, KAS MA SAAN TÄIUSLIKUD KULMUD?

Jah. Sinu stilist saab sulle määrata kulmude tagasikasvatamise programmi, mis kasvatab kulmud õigesse kujusse hoolduste kuuri käigus. Kulmukasvu tsükkel on 4kuud, see on aeg, mille jooksul ei tohi kulmi kitkuda ja kui soovid kiirendada karvade tagasikasvamise protsessi ja parandada kulmude väljanägemist hoolduste vahel, on olemas HD KULMUDE tooteid, mis stimuleerivad karvakasvu ja tihendavad ning defineerivad neid. Ülekitkutud kulmude puhul on väga kasulik soetada meilt endale kasvuseerum paar kuud enne protseduuri, mis kiirendab ja ühtlasi stimuleerib kahjustatud juuri.

KAS MA SAAN KUJU ISE VALIDA?

Absoluutselt. Kulmude kuju valitakse individuaalselt, sest see peab sobima sinu välimuse ja iseloomuga. Sinu kulmud võib muuta tumedamaks või heledamaks, paksemaks või peenemaks, nurgeliseks või pehmeks. Sinu panus on väga oluline otsustades sinu uut kulmukuju. Sinu stilist arvestab karvakasvu, stiili, tooni ja näokujuga disainides sulle uut kulmukuju.

 

 

KULMUD_Fotor

 

 

No Comments

Leave a Reply

Tööribale