Jumestus, Pealeht

KARAJA

märts 31, 2015

ITI_Fotor

Üks mu lemmik meikareid Eestis on väga andekas ja tore Mammu ehk Maris Rätte. Mul oli suur rõõm temaga sügisel veidi koostööd teha. Kuna ta tegi kõige muu põneva kõrvalt ka näosaate kohtunikele jumestusi, siis sain talle seal paar päeva töövarjuks olla ja üldse veidi rohkem tema meigikohvrisse piiluda. Bränd, mis mulle seal kohvris kohe silma jäi oli itaalia firma Karaja.  Üks aktiivsemaid Karaja promojaid ja fänne Eestis on ka teine väga andekas meikar Kaia Triisa. Üksikuid Karaja lauvärve olin ma kasutanud ka juba varem, aga suuremat paletti polnud veel ostnud. Kuna teen palju just fotomeiki, siis selle puhul on eriti oluline, et värvidel oleksid tugevad pigmendid, mis fotovalguse käes liialt ei kahvatuks. Pärast esimesi katsetusi armusin ma nendesse värvidesse ära ja umbes kuu aega tagasi kirjutasin ka ise Karajale, et hakata nendega rohkem koostööd tegema. Mulle vastati juba samal päeval väga sõbralikult ja soojalt. Nii et nüüdsest olen ka mina Karaja usku ja tahan seda ka teiega jagada.

Karajal on väga ilus taust ja ajalugu. Brändi nimi tuleb Amasoonase metsades elavalt indiaanihõimult, kes olid teadaolevalt esimesed inimesed, kes hakkasid end värvima taimedega. See looduskosmeetika bränd on loodud juba 1985 aastal, Eestisse jõudsid esimesed tooted alles 4 aastat tagasi kuid on selle vähese ajaga juba suurt populaarsust kogunud. Selle brändi lõi mees, kes on loonud ja patendeerinud ka päikesepuudri. Just puudrid ja tugevad pigmendid on Karaja suur trump.  Kosmeetikafirma eesmärk on pakkuda tippkvaliteeti mõistliku hinnaga nii professionaalsetele jumestajatele kui tavaklientidele. Kuna nende tootevalik on lai ja väga hea kvaliteediga ning uueneb pidevalt, siis leiab neilt midagi oma maitsele tõesti igaüks, kes ilumaailmast vähegi huvitatud on.

Eestis saab nende toodetega tutvuda paljudes kohtades. Kui satute Kalamajja, siis tasub kindlasti läbi käia nende esinduspoest Kotzebue 9. Tallinnas leiate neid veel Pro Kosmeetika kauplustes Tulika tänaval ja Mustika keskuses, Kuressaares ilusalongis Loosi Pärl, Pärnus Tiandri kosmeetikasalongis, Viljandis Christina ilusalongis, Salonboutiques Võrus, Ilulaegas Tartus ning Ilubaar Rakveres.

 

Seoses kevadkampaaniaga loosin välja ühe kingikoti, millest leiad paar minu lemmikut Karaja lauvärvi, nende cd parimate meiginippidega ja ühe väga hästi toimiva FEG ripsmeseerumi. Osalemiseks pane 1) like Karaja facebooki lehele 2) jaga oma sõpradega seda postitust 3) jäta siia alla kommentaaridesse märge oma osalemisest, vastates küsimusele kumb ülal toodud meik meeldib Sulle rohkem. Kas klassikaline punane huul või kevadiselt värviline look? Blond või brünett?

 

kampaania2

_MG_6290

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Veronica Trotski märts 31, 2015 at 18:26

    Brünett ehk siis klassikaline meik 🙂

  • Leave a Reply

    Tööribale