Jumestus, Pealeht

BEGUILING REALM II

veebruar 16, 2015

10317562_10206171715601905_7775071248719150592_o

 

 

 13.aprillini on Moodsas Valgustuses Avatud minu armsa sõbranna ja andeka kunstniku  Evelyn Ervini isikunäitus.

Üleval olev video on paari AASTA tagune salvestus ühest näitusele läinud foto kaadritagustest tegemisest. Näitusel on palju inspireerivaid FOTOSID, persoone ja Evelyni tehtud kauneid ehteid.

Veetlev Realm – maailm, MIS on ahvatlevalt kutsuv aga Võib lähemal uurimisel petlikuks osutuda. Pärismaalaste ja iidsete tsivilisatsioonide sümbolid ja mustrid, eredad värvid ja Ehted, MIS funktsioneerivad kaitseamulettidena – nende kalapüügivõimet on löödud vastavalt portreteeritava taustale Kindel stiliseering.

Seerias kajastuvatest modellidest on mitmed muusikamaailmas tegutsevad Artistid VÕI Muul Moel loominguliste aladega Seotud Ning IgA indiviidi visuaalne identiteet on löödud justnimelt teema Enda päritolust ja isiklikest seostest lähtuvalt. Ükski aksessuaar EGA näomaalingu idee pole löödud enne reaalse MODELLI leidmist ehk seerias olevatel portreteeritavatel kohta OLNUD Kogu identiteedi PUHUL võtmeroll.

Esimene kõik olev foto kohta minust ja teine ​​on Üks mu lemmikutest näituselt. Kaks kuud on AEGA. Vaata veerand tundi su elust Ei ole maha visatud aeg Vaid tõeline inspiratsioon. Põgene hetkeks linnamürast ja kiirest tempost Ning astu Sisse eksootiliste mustrite ja ehete Maailma ….

 

_MG_3632_Nphoto

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Tööribale